ТОП 5 кредитних компаній

Наименование Программа лояльности(МАХ 3) Удобство сайта (МАХ 2) Поддержка (МАХ 5) Итого
1 Creditplus 3 2 4,5 9,5
2 Miloan 3 2 4 9
3 Alex credit 2,5 2 4 8,5
4 Moneyveo 2,5 1,5 4,5 8,5
5 SOS credit 3 1,5 3,5 8

Термінові кредити, які видають макрофінансові організації (МФО) стали більш популярними, аніж банківські, адже для їх оформлення витрачається менше часу, а гроші миттєво перераховують на банківську карту позичальника.

 

Для оформлення кредиту й отримання грошей не потрібно відвідувати офіс кредитної установи. Не потрібна застава й поручителі. Звернутися за кредитом онлайн на карту терміново й без відмови можна щодня в будь-яку годину доби, в дні вихідні й святкові. Звісно, треба мати доступ до інтернету.

Кредит терміновий онлайн

Для того, щоб взяти кредит терміновий онлайн зайдіть на сайт сервісу пошуку мікрокредитних організацій. На різних сайтах МФО створено різний інтерфейс, який забезпечує процедуру оформлення заявки на позику, але в основному алгоритм оформлення кредитів подібний для всіх мікрокредиторів.

Отже, рекомендації наступні:

  • використовуючи фільтр відбору умов кредиту, підберіть найбільш прийнятні параметри (сума, термін погашення та ін..);
  • після цього появиться можливість вибрати доступні МФО, виберіть зі списку ту, яка відповідає вашій умові;
  • далі – подайте заявку, вказавши інформацію про себе.

Впродовж короткого часу на зв’язок вийде працівник МФО, і якщо заявка схвалена, гроші миттєво перерахують на вашу банківську карту.

Інформація, яку кредитоотримувач повідомляє для отримання позики конфіденційна і не передається третій стороні.

Кредит цілодобово

Кредит, який можна оформити й отримати в будь-яку пору доби, хоч в робочий час, а хоч і о третій годині ночі, досить-таки перспективний і набуває все більшої популярності.

Кредит онлайн цілодобово, що його видають мікрокредитні компанії, має низку переваг, які економлять час і дають можливість у спокійній обстановці розв’язати проблему термінової позики.

Отже, до основних переваг послуги кредит цілодобово відноситься наступне:

  • мінімальна затрата часу (можливість оформити позику, перебуваючи у будь-якому місці, вдома, у поїздці тощо);
  • для отримання кредиту в МФО потрібна мінімальна інформація про клієнта (як правило, це паспортні дані й номер ідентифікаційного коду).

Проте, приймаючи рішення взяти позику по програмі онлайн кредит цілодобово, треба враховувати й такі умови:

  • висока ставка кредитування (зумовлена тим, що гроші надаються по спрощеній схемі, без довідки про прибутки, без застави й поручителя, а це створює серйозні ризики для кредитора);
  • невеликий кредитний ліміт (такою умовою МФО знижує свої ризики від збитків неповернення коштів);
  • нетривалий термін користування кредитом (для того, щоб у клієнтів не виникла велика переплата по процентній ставці);
  • суворі заходи стосовно боржників (нарахування пені стрімко збільшує заборгованість).

Отже, можливість оформляти кредит цілодобово, – це не лише фінансова свобода, а й серйозна відповідальність кредитоотримувача.

Кредит без дзвінків

Якщо виникла ситуація, коли терміново треба невелику суму грошей, наприклад, до зарплати, то скористайтеся програмами кредит без дзвінків, які в життя втілюють ряд мікрокредитних установ. Дуже важливо те, що від подачі заявки на таку позику й отримання грошей на банківську карту витратиться не більше 10-30 хвилин.

Отримати невеликий кредит, до 5 тисяч гривень, без відвідування офісу МФО й без телефонного дзвінка можна навіть при наданні лише паспортних даних, але в окремих випадках потрібен ще й ідентифікаційний номер. Для цього на сайті організації з допомогою кредитного калькулятора вибираєте необхідну суму на указаний термін і заповнюєте форму заявки.

Подальшу обробку заявки автоматично виконує спеціальна програма, яка аналізує отриману інформацію й перевіряє отримувача позички по різних параметрах. Перевірка триває 10-15 хвилин. За підсумками перевірки заявник отримує повідомлення смс, яке інформує про надання кредиту. Гроші на банківську карту надійдуть протягом 5-10 хвилин. Саме завдяки доступності й швидкості кредит на карту без дзвінка користується великою популярністю.

***

Важливо!

Перш, ніж відправити заявку, уважно вивчайте і порівнюйте, які комісійні та відсотки доведеться виплатити по вибраному кредиту. Взявши позичку, повертайте гроші вчасно, – це гарантія уникнути штрафів.